فروش اسید سیتریک یا جوهر لیمو

 

 

آنالیز اسید سیتریک بازرگانی پرشین شوگر

 


قابل توجه خریداران و مصرف کنندگان اسید سیتریک:

فروش ویژه اسید سیتریک ،تولید کشت و صنعت جوین تا تاریخ 9/13 

کیفیت عالی و قیمت مناسب در انواع اسید سیتریک یا جوهر لیموی تولیدی کشت و صنعت جوین. بزرگترین واحد تولیدی اسید سیتریک خاورمیانه در بازرگانی پرشین شوگر.

ارسال به سراسر ایران.

اسید سیتریک خشک و اسید سیتریک آبدار(آنهیدروز و مونو هیدرات)

دپارتمان بازرگانی سایت همه روزه در ساعات اداری آماده ثبت سفارش متقاضیان محترم میباشد.
   ارسال به سراسر ایران

05133759405-05133759369

 

شرکت فن آوران قند و شکر پارس به منظور تامین مواد اولیه برای تولید کنندگان محترم آمادگی خود را جهت ارسال ماده اولیه اسید سیتریک و شکر به سراسر ایران اعلام میدارد.

قیمت مناسب و کیفیت بالای اسید سیتریک این شرکت باعث شده است تا بتوانیم در زمان کوتاه شروع تولید، مورد توجه بسیاری از تولید کنندگان قرار گرفته و رضایت آنان مهر تاییدی است بر این محصول داخلی که ماحصل تلاش مدیران و مهندسین زحمت کش کشت و صنعت جوین میباشد .

از آنجا که سلامت جامعه اولویت اول ماست تلاش داریم با ارایه اسید سیتریک با کیفیت و استاندارد به سهم خود در سلامت تولید نقشی سازنده داشته باشیم.همچنین با فروش تولیدات داخلی بتوانیم از تولید کننده داخلی حمایت نماییم.

امیدواریم مصرف کنندگان محترم نیز با خرید اسید سیتریک تولید داخل علاوه بر دسترسی به محصولی با قیمت مناسب و با کیفیت از تولید ،سرمایه گذاری و اشتغال داخلی حمایت نمایند

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی:اسید سیتریک،سفارش آنلاین خرید اسید سیتریک،جوهر لیمو،خرید اسید سیتریک،فروش اسید سیتریک،اسید سیتریک کشت و صنعت جوین،مصارف اسید سیتریک،کاربردهای اسید سیتریک در صنعت،جوهر لیمو در صنعت


۱۳۹۵/۰۸/۲۹


پرسش،پیشنهاد،درخواست خرید

  • سلام , 1500کیلو اسید سیتریک میخواستم .قیمت لطف کنید .

  • *
    *
    شماره تماس
    ثبت پرسش،پیشنهاد یا درخواست خرید
    *