رزین رنگبری شربت قند

کاربران محترم ،بازدید کنندگان گرامی:

هم اکنون میتوانید مصرف سالانه رزین خود را سفارش دهید.

تهیه رزین مورد نیاز تصفیه شکر با قیمت مناسب و کیفیت بالا.

دیگر نگران کیفیت رزین رنگبری خود نباشید


مطالبی که در زیر میخوانید برگرفته از نشریه صنایع قند مرتبط با سندیکای کارخانجات قند میباشد

نویسندگان :

1- دکتر محمد حجت الاسلامی 

2- مهندس عرفان علی اکبر نیا

رنگدانه های موجود در شربت که عمدتا عبارتند از (ملانوئیدین ها ،ملانین ها و کارامل ها) به روشهای مختلفی از رنگبری در شکر خام تصفیه میشود . 

ولی تمامی روشهای که در رنگبری شکر خام استفاده میشود قاطعا مفید نیست.

انتخاب نوع و روش تصفیه با توجه به شرایط هر کارخانه متفاوت خواهد بود .استفاده از رزینهای تبادل یون در عین سهولت و هزینه عملیاتی پایین مشکلاتی نیز به همراه خواهد داشت .در حالی که استفاده از ذغال فعال گرانولی به عنوان روشی مناسب با مصرف انرژی بالا تر ،مشکلاتی در بر خواهد داشت که استفاده کنندگان از این روشها را دچار تردید هایی میکند.

از سوی دیگر استفاده از ذغال فعال پودری  در بسیاری از کارخانجات رواج دارد که استفاده از این روش هم دارای مزایا و معایبی میباشد. در این مطالعه سعی بر آن است تا با بررسی مزایا و معایب کلیه روشهای فوق ،دستور العملی کاربردی جهت انتخاب و بهره گیری از بهترین روش تصفیه شکر خام استفاده شود.

پرشین شوگر ضمن تشکر از نویسندگان مقاله و سندیکای کارخانجات قند متن کامل این مقاله را در بخش مقالات جهت اطلاع کاربران گرامی قرار داده است.

دپارتمان بازرگانی پرشین شوگر با همکاری شرکتهای همکار در زمینه واردات رزین و مشاوران سایت برای تایید کیفیت اقدام به ارایه رزین برای کارخانجات تولید قند کله و تصفیه شکر نموده است.

کارخانجات میتوانند با مراجعه به بازار بزرگ تامین مایحتاج کارخانجات تولید شکر و قند رزین مورد نیاز خود رابه راحتی خریداری و در محل مورد نظر تحویل بگیرند.

پرشین شوگر با بیش از ده سال فعالیت در اطلاع رسانی و فن آوری اطلاعات و ارتباطات شکر در خدمت کارخانجات قند کشور

ر